BAKIRLIOĞLU; “AKHİSAR TAMAM”
Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.
Tarih: 21.6.2018 09:38:21/ 7208okunma / 0yorum

Chp Manisa 2.sıra Milletvekili adayı Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile bir araya gelerek seçim ve seçime dair çalışmaları hakkında konuştuk.

Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Kimdir?

 30 Mayıs 1974 Akhisar doğumluyum, ilkokulu Misak-ı Milli İlkokulunda, ortaokulu Ali Şefik Ortaokulunda, liseyi Akhisar Lisesinde okudum. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İstatistik Bölümünde tamamladım. Üniversite eğitimi süresince sanat ile ilgilendim ve Atılım Tiyatrosunun kurucuları arasında yer aldım.

Lisans eğitimimi tamamlamamın  ardından Akhisar´ın Merkez Çarşısında ailemden devraldığım esnaflık geleneğini sürdürdüm. Şu anda Akhisar´ımızın başlıca geçim kaynağı olan zeytincilik ve ayrıca sigorta acenteliği ile uğraşmaktayım.

Akhisar´ın bir çok sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görevlerde yer aldım.

Akhisar Genç İş Adamları Derneğinde 2. Başkanlık görevini yürüttüm. Bu süreçte derneğin dergisi olan ”Genç Akhisar”ı çıkarmaya başladık ve editörlüğünü yaptım.
Chp´ye geçişiniz nasıl oldu?

2007 yılında Cumhuriyet Halk Partisi´ne üye oldum. Partimizde İlçe Yöneticiliği, İlçe Eğitim Sekreterliği, İlçe Sekreterliği görevinde bulundum. 12 Haziran 2011 genel seçim öncesinde boşalan, İlçe kongresinde tek aday olarak görev aldım. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı idim.

 

Neden Milletvekili  Adayı Oldunuz?
2014 yerel seçimlerinde CHP´sinin Akhisar´dan Belediye Başkanı adayıydım. Akhisar´da  ben daha çok ilçe başkanlığı yaptığım.  Akhisar´ın lokalinde siyaset yaptım. Ve hiç beklenmeyen bir erken seçim oldu. Erken seçim kararı çıktıktan hemen sonra bizim özellikle partililerimizden milletvekili adayı olmam konusunda talep geldi. Talepleri dinledik, değerlendirdik. Arkadaşlarla konuştuk ve aday adaylığı konusundan yola çıktık. Hemen ardından da listeler oluşurken parti ön seçim yapıyordu, ama bu sefer ani seçimden dolayı ön seçim yerine  merkezi atama oldu, merkezi atamada coğrafi konum,coğrafi sıralama dikkate alındı. Akhisar´da CHP´nin almış olduğu oy, buradaki örgüt yapısının canlı ve dinamik oluşu, yaptığımız seçimlerdeki efor dolayıyla bizi ikinci sırada milletvekili adayı konumuna getirdi. Ben daha çok yerelde siyaset yapma amacında yola çıkmıştım. Fakat gelinen noktada şartlar bizi milletvekili adaylığına getirdi. Bir çağrı, bir talep varsa daha fazla sessiz kalamıyorsunuz. Kaldı ki milletvekilliği de çok önemli, çok şerefli bir görev.Gazi Mecliste Akhisar´ı Manisa´yı temsil etmek önemli. Özelliklede bu seçim biraz daha farklı olacak. Seçim sonuçlarında mecliste çok farklı bir yapı ortaya çıkacak. Bu meclise çok büyük görevler düşecek. Bunları ön  görmek, hissetmek bizde ayrıca bir motivasyon kaynağı oldu. Bunların hepsini birleştirip milletvekili adayı olarak yola çıktık.
16 yıllık Akp iktidarında Akhisar´ında Akhisar´a yapılan hizmetler hakkında ne diyeceksiniz? Önümüzdeki dönem Chp iktidar olduğu ve iktidar milletvekili olduğunuz zaman düşündüğünüz yatırımlar?
Akp´nin Akhisar için hazırlamış seçim broşürleri elime geçti. Bol bol resim var. Bol bol sayfa var. Şu dikkatimi çekti. Yerelde ve genelde 16 yıllık bir iktidar var ve geçmiş dönemlerde devamlı bakan çıkartan Manisa ve Akhisar´dan 2011 den bu yana milletvekili var. Bütün bunları üst üste koyduğumuz zaman Akhisar´la alakalı broşürün kitapçık haline gelmesi lazım. Bir çoğu yapılacak edilecek başlandı,bitecek, tarzında. Özetle şunu söylemek istiyorum Akhisar büyük bir yer 168 bin nüfusu olan il olması gereken bir yer. Yıllarca bunun hayalini de kurduk. Böyle bir memlekette yerelde ve genelde 16 yıldır iktidar olmuş bir partinin iki tane üst geçit yaptık dememesi lazım. Çok farklı şeylerden bahsetmeleri lazım. Ben zayıf gördüm onların Akhisar ile yaptık ettik ya da yapacağız edeceğiz dediği şeyleri .  Akhisar bunlardan çok daha fazlasını hak ediyor. Milletvekili adaylığım dolayıyla Manisa´nın diğer  ilçelerine gitme fırsatım oldu. Diğer ilçeler ile kıyaslama fırsatımda oldu. Onlarla kıyasladığımız zaman aradaki farkı bu süreçte bizim ne kadar aşama kaydettiğimizi görme fırsatım oldu. Tabi ki diğer ilçelerin mesafe kat ettiğini görmek bizim için sevindirici. Ama Akhisar´ın görece olarak geride görmek bizi üzüyor. Akhisar´da yapılması gereken çok şey var. Sigara fabrikasının olduğu alanı üniversiteye tahsis ettik demekle bu olay bitmiyor. Oraya üniversite yaptıysan ben onu alkışlar ve tebrik ederim.
Chp´nin Akhisar´dan kadın milletvekili adayını göstermesi Akhisar´a önem verdiğini gösteriyor. Bu konu hakkında bir değerlendirme yapar mısınız?
Hayriye hanımın bizde 6. Sıra da yer alması önemli değerli bir şey . Çok çalışkan ve fedakar bir adayımız. Bize desteği çok. Adaylık sürecini çok iyi bir şekilde yürütüyor.
Kısaca zeytinle ilgili neler söylemek istersiniz?
Zeytinle uğraşan insanların zeytinde prim diye beklentisi var. Biz bunu seçim bildirgemize yazdık. 24 Hazirandan sonra Muharrem İnce´nin cumhurbaşkanlığında zeytin üreticilerine prim sözümüzdür. Primle aynı zamanda kayıt dışılığının önüne geçeceğiz. Bizim kaynaklarımız var ve bu prim verilebilirdir. Ayrıca Akhisar zeytininin ve zeytin yağının bir marka haline gelmesi lazım. Akhisar´ın mutlaka birliğe kavuşması lazım. Bunların hep yapılması lazım.
Engelliler üzerine yaptığınız çalışmalar?
Son zamanlarda engelliler ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Yeterli midir değil. Bir ülkenin kalkınmışlığı engelli vatandaşlarına davranışı ile belli olur. Dışarı çıkıp bir tekerlekli sandalyeye binip dolaşmaya çalışsak dolaşamayız. Ya da gözümüz kapalı yürümeye çalışsak sokakta yürüyemeyiz. Engelliler için yapılan yürüyüş yollarında gitmeye çalışalım gidemeyiz. Bir kere standartlara uygun değil ve karşınıza direk çıkma olasılığı çok fazla. Şehrimiz maalesef engellileri düşünerek inşa edilmiş bir yer değil. Yapılan uygulamalarda göstermelik olmuş. Biz engellilerimizin konaklayacağı ve bakımlarını üstlenebilecek yerler inşa etmeyi düşündük ve bunu seçim bildirgemize ekledik. Devletin bu konu da gerekli düzenlemeleri yapması lazım.
Son olarak söylemek istedikleriniz?

Şu an da 16 yıllık bir iktidar var. Gücün şöyle bir etkisi var güç iktidarları zehirler. Ve iktidarlar yorulur. Şu anki iktidarda hem yorgunluk var hem de gücün vermiş olduğu bir zehirlenme var. Bu ben söylemiyorum. Bunu şu anki Akp Genel Başkanı Ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söylüyor.
Bu bir bayrak yarışırdı. Bayrağı Muharrem İnce´nin Cumhurbaşkanlığında Milletin İttifakında yorulana kadar biz götürelim. Sonra başka bir arkadaşlar alsın başka bir yere götürsün. Biz bu göreve hiç olmadığız kadar hazırız. Hem örgüt hem cumhurbaşkanı adayı olarak hazırız. 24  hazirandan sonra bu bayrağı alacağımıza inanıyoruz.
Chp 6.sıra Manisa milletvekili adayı olan Hacet ise kadınlar konusunda yaptıkları çalışmalardan kısaca şöyle söz etti. Hacet; “Kadınların çalışma hayatını kolaylaştırmak için biz her mahallede bir kreş planlıyoruz. Kadın istihdamı konusunda kadınları çalıştıranlara sigortada indirim sağlayacağız.”dedi.

Kaynak: SEMİH GÜRMEN

Anahtar Kelimeler: BAKIRLIOĞLU AKHİSAR TAMAM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
DSP ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ
DSP ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ
Demokratik Sol Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Gündüz ve Akhisar Belediye Başkan Adayı Kadir Arat Akhisar Ziraat Odası Genel Kurulu sonucu 3.kez Başkan seçilen Ahmet Akbuğa´ya tebrik ziyaretinde bulundular.
DUTLULU VE ŞIKTAŞLI VATANDAŞLARLA BULUŞTU
DUTLULU VE ŞIKTAŞLI VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Milletin Adayları Besim Dutlulu ve Orkun Şıktaşlı, Akhisar´da esnaf ve vatandaşlarla buluşarak destek istedi.
DSP´DEN TEMAD´AZİYARET
DSP´DEN TEMAD´AZİYARET
Akhisar Demokratik Sol Partisi Belediye Başkan Adayı. Kadir Arat ve Manisa DSP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Gündüz ve Belediye meclis üye Adayları ile Türkiye Emekli Astsubaylar Derneğini ziyaret etti.
DUTLULU, “ESNAF DOSTU BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”
DUTLULU, “ESNAF DOSTU BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi´ni ziyaret etti.
DUTLULU, AKHİSAR´IN ŞEHİDİNİ MEZARI BAŞINDA ANDI
DUTLULU, AKHİSAR´IN ŞEHİDİNİ MEZARI BAŞINDA ANDI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Beyoba Mahallesi´ni ziyaret etti.
DUTLULU, GÖLET ALANINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
DUTLULU, GÖLET ALANINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, hafta sonu ailesi ve meclis üyeleri ile birlikte Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet alanına giderek vatandaşlara ‘iyi hafta sonları´ diledi.
DSP GENEL BAŞKANI AKSAKAL AKHİSARDA
DSP GENEL BAŞKANI AKSAKAL AKHİSARDA
Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Önder Aksakal, Akhisar´ı ziyaret etti.
ALİ  DURSUN HÜRRİYET MAHALLESİNDEN DESTEK İSTEDİ
ALİ DURSUN HÜRRİYET MAHALLESİNDEN DESTEK İSTEDİ
Saadete Partisi Belediye başkan adayı Ali DURSUN, İlçe Başkanı Fikret AYSU ve Belediye meclis üyeleri ile beraber, Gölmarmara yolu üzerindeki ve Hürriyet mahallesindeki vatandaşlarla buluştu.
DUTLULU´YA KAYALIOĞLU´NDA COŞKULU KARŞILAMA
DUTLULU´YA KAYALIOĞLU´NDA COŞKULU KARŞILAMA
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Kayalıoğlu Mahallesi ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
DURSUN HİLALİYE YOLU ÜZERİNDEKİ ESNAFLARLA BULUŞTU
DURSUN HİLALİYE YOLU ÜZERİNDEKİ ESNAFLARLA BULUŞTU
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ali DURSUN, İlçe Başkanı Fikret AYSU ve beraberindeki partililer ile beraber Hilaliye yolu üzerindeki esnaflarla buluştular.
DUTLULU´DAN AKSELENDİ ÇIKARTMASI
DUTLULU´DAN AKSELENDİ ÇIKARTMASI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akselendi Mahallesini ziyaret etti. Dutlulu´ya ilgi büyüktü.
DUTLULU, “AKHİSAR´A SÖZÜMÜZ VAR”
DUTLULU, “AKHİSAR´A SÖZÜMÜZ VAR”
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Arabacıbozköy Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlara projelerini anlattı.
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR OLACAK”
DUTLULU, “KAZANAN AKHİSAR OLACAK”
Kızlaralanı Mahallesi´ni ziyaret eden Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.
AKŞENER AKHİSARDAN SESLENDİ
AKŞENER AKHİSARDAN SESLENDİ
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Akhisar´da seçmenle buluştu.
BESİM DUTLULU, 14 MART TIP BAYRAMI´NI KUTLADI
BESİM DUTLULU, 14 MART TIP BAYRAMI´NI KUTLADI
Milletin Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar´daki tüm hastane ve sağlık ocaklarını ziyaret ederek sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı´nı kutladı.
DUTLULU, “AMACIMIZ SİYASET DEĞİL HİZMET”
DUTLULU, “AMACIMIZ SİYASET DEĞİL HİZMET”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Akhisar Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Merkezi´ni ziyaret etti. Balkan göçmenleri Dutlulu´yu bando takımı ve havai fişeklerle karşıladı.
DUTLULU, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
DUTLULU, ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık İhtisas Spor Kulübü Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
ERYÜKSEL KADINLARI UNUTMADI
ERYÜKSEL KADINLARI UNUTMADI
Eryüksel kadınlara çam fidanı hediye etti.
ERYÜKSEL VATANDAŞLA BULUŞTU
ERYÜKSEL VATANDAŞLA BULUŞTU
Selçikli´de Coşkulu Karşılama
ALİ DURSUN´DAN KARAYAĞCI, AKÇEŞME VE SARIÇALI ZİYARETİ
ALİ DURSUN´DAN KARAYAĞCI, AKÇEŞME VE SARIÇALI ZİYARETİ
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve ekibi Karayağcı, Akçeşme ve Sarıçalı mahallerini ziyaret ederek vatandaşla bir araya geldi.
AKHİSAR KENDİ ENERJİSİNİ ÜRETECEK
AKHİSAR KENDİ ENERJİSİNİ ÜRETECEK
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, ‘Çevre Dostu Kent´ projesiyle Akhisar´a çağ atlatacak girişimler hakkında bilgiler verdi.
DUTLULU, “TÜM AKHİSARLILARIN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA ADAYIM”
DUTLULU, “TÜM AKHİSARLILARIN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA ADAYIM”
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, beraberindeki meclis üyeleri ile birlikte İkinci Nakliye üzerindeki esnaflara ‘hayırlı işler´ dileğinde bulunarak destek istedi.
ALİ DURSUN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
ALİ DURSUN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve parti yönetimi ziyaretler kapsamında Kobaşdere, Sağrakçı, Kurtulmuş, Akkocalı, Hanpaşa, Sarılar, Kocakağan, Kömürcü mahallelerini ziyaret etti.
PAZARCI ESNAFI ‘DUTLULU´ DİYOR
PAZARCI ESNAFI ‘DUTLULU´ DİYOR
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu Pazar Pazarı´nı ziyaret ederek pazarcı esnafına hayırlı işler diledi.
ALİ DURSUN ‘ BÜTÜN ÇABAMIZ DAHA GÜZEL BİR AKHİSAR İÇİN´
ALİ DURSUN ‘ BÜTÜN ÇABAMIZ DAHA GÜZEL BİR AKHİSAR İÇİN´
Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Ali DURSUN ve ekibi durmak bilmiyor.
DUTLULU “SORUNLARA HIZLI ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ”
DUTLULU “SORUNLARA HIZLI ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ”
Millet İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Nuri Giyik Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek destek istedi.
DUTLULU, “AKHİSAR´IN BOZUK YOL SORUNU ORTADAN KALKACAK”
DUTLULU, “AKHİSAR´IN BOZUK YOL SORUNU ORTADAN KALKACAK”
Kocakağan ve Sağrakçı Mahallelerini ziyaret eden Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi.
DUTLULU, “KIRSAL MAHALLELERİMİZ HİZMETLE TANIŞACAK“
DUTLULU, “KIRSAL MAHALLELERİMİZ HİZMETLE TANIŞACAK“
Millet İttifakı´nın Akhisar Belediye Bakan Adayı Besim Dutlulu, İsaca Mahallesi´ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
BİZ ÇALIŞACAĞIZ, AKHİSAR KAZANACAK
BİZ ÇALIŞACAĞIZ, AKHİSAR KAZANACAK
Cumhur ittifakı AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Eryüksel, kırsal mahalle ziyaretlerine ediyor
 MİLLETİN ADAYLARI AKHİSAR´DA BULUŞTU
MİLLETİN ADAYLARI AKHİSAR´DA BULUŞTU
Millet İttifakı´nın il ve ilçe belediye başkan adayları Akhisar´da düzenlenen toplantıda bir araya gelerek 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için bilgi alışverişinde bulundu.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
21 Mart 2019 Perşembe
Son Yorumlananlar
AKHİSARDA KONUTTA SORUN BÜYÜK, ÇÖZÜM ZAMAN ALIR
Akhisardaki otopark problemi çözülmeli bi de yaya insanların gezerek alışveriş yapacağı yer olması lazım şehiriçinde.
AKYÜZ KONUŞTU, İDEAL ADAYI YORUMLADI
Şehrimizin aradığı yöneticinin, hizmet yaparken, proje üretirken şehir halkına kulak verecek, ihtiyaçlarını analiz edip belli bir plan çerçevesinde çalışıp, şehir halkının daha iyi hizmet alabilmesi için kendi siyasi tercihlerinin engel olmaması gerekir. Çıktığınız bu yolda Allah gönlünüze göre versin.
YENİ ORTOPEDİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Hayırlı olsun http://www.avrasyaortopedi.com
YAĞIŞ AKHİSARI TEĞET GEÇECEK
teyit değil teğet olamalı. başlığı düzeltiverin canlar Admin: İlgi ve uyarınız için teşekkür ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizi için ücret tarifesi nedir.Analiz için Ne kadar ücret ödenmesi gerekli. Bu konuda gerekli bilginin tarafıma verilmesini arz ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizini hangi aylarda yaptırmamız daha uydur.Bu konuda bir takvim var mı Bilgilendirebilirmisiniz.
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
TARAFTAR AKHİSAR YÖNETİMİNE SESLENDİ
Sizin aracılığınızla doğu tribün a b kapısının içerisinde bulunan yönlendirme levhaları ters konulmuş.wc yi büfe büfeyi wc gösteriyor.acil durumlar için bulunduğunuz yer şuan burasıdır yazıyor.kuş bakışı bakıldığında batı tribünü işaretli.Basit ama hoş olmayan görüntüler.o levhaları yapan arkadaşlar ayrıca tebriklerimi iletiverin.ilginize şimdiden teşekkürler.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
"Ya yıldızların Her biri bir mühendistir veya onları yapan bir mühendis vardır!.."

Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar