İZMİR OLİVTECH ZEYTİN, ZEYTİNYAĞI, SÜT ÜRÜNLERİ FUARI KAPILARINI AÇTI

ÇAĞLAK FESTİVALİ’NDE AKHİSARLILAR ‘GRİPİN’LE COŞTU

BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ’DEN AKHİSAR’A 295 MİLYON TL

BAŞKAN ERGÜN MUHTARLARLA BULUŞTU

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ OPERATÖRLÜĞÜ KURSU AÇILACAK

EMNİYETTEN TEFECİLİK OPERASYONU

GÜNÜN HER SAATİ TRAFİK DENETİMİ YAPIYORLAR

AKHİSAR'DA TRAFİK DENETİMLERİ GÜNÜN HER SAATİNDE ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDİYOR

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ile Akhisar'ın her noktasında kameralar ile denetim yapılarak kurallara uymayan sürücülere cezai işlem uygulanıyor. Akhisar'ın her yerinde bulunan yaklaşık 100'ün üzerinde kamera ile tespit edilen kırmızı ışık ihlali yapan, kask kullanmayan, kemer takmayan, seyir halinde cep telefonu kullanan, tabelalara uymayan araç ve motosikletlere cezai işlem uygulanıyor.

Kavşaklarda meydana gelen kural ihlalleri ve kazalar nedeni ile Akhisar Trafik Denetleme Büro Amirliği olarak kameralar ile cezai işlem uygulamalarına daha özen ve itina ile yaklaşılıyor. Kamu düzeni ve güvenliği ile kişilerin can ve mal emniyetinin korunması, suç İşlenmesinin önlenmesi, trafik güvenliği ve kontrolünün sağlanması amacıyla; meydan, karayolları, cadde, sokak ve park gibi kamuya açık alanlarda kurulan görüntüleme ve plaka tanıma sistemleri sayesinde trafik kurallarına uymayan sürücülere cezai işlem uygulanıyor.

Devlet karayolu 151 sokak kavşağı, yeni Emniyet Müdürlüğü Kavşağı, Tütün Otel Kavşağı, Zeytinliova Kavşağı, Tahir Ün Caddesi, Egemenlik Meydanı, Çınarlıkapı Meydanı gibi birçok kavşakta bulunan mobese kameraları ile cezai işlemler uygulanmaya devam etmektedir. Akhisar halkının huzuru için trafik ekiplerinin denetimleri aralıksız devam etmektedir.


Haber Kaynak : haber merkezi