HEDEF YÜZ BİN
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idarecileri basın mensupları ile Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bahçesinde bir araya geldi.
Tarih: 3.9.2019 14:13:27/ 364okunma / 0yorum

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü idarecileri basın mensupları ile  Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bahçesinde bir araya geldi. Basın mensuplarına Akhisar halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü´nün çalışmaları, hedefleri hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı buluşmada; Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM, Müdür Yardımcıları İlker İYİLİKEDEN, Özkan MUTLU, Çetin ÇETİNER ve memur Fatih DARENDE hazır bulundu. Akhisar basınını temsilen Akhisar Haberden Hasan ŞAHİN Yiğit YİĞİTOL ,Akhisar Gözde  Haberden Akif ÖZALP, Metronom Haberden Emrah DÜZTAŞ, Akhisar Pres Haberden Mustafa ÖZDEMİR, Yeni Akhisarın Ses i- Akhisar Gündem - Akhisar Altıeylül Erhan ÇELİK, Manisa Medya TV Moderatörü Engin AKYÜZ yapılan bilgilendirmeye katıldılar.

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM:

“Akhisar Halk Eğitimi Merkezimizde göreve başladığımız ilk günden bu yana Halka Hizmet Hakka ibadettir bakış açısını kendimize  ilke edinerek çalışmalarımızı yürütmeye gayret ediyoruz. Akhisarımızda vatandaşlarımızın yaşadığı en kırsal bölgelerden en merkezi bölgelerine mahallelerine kadar yetkililerle iletişime geçerek halkımızın taleplerini almaya,ihtiyaçlarını belirlemeye gayret ediyoruz. Kurumumuzda yapılan tüm faaliyet ve kurslar tamamen Akhisar halkımızın ihtiyaç ve taleplerine göre belirleniyor. Kurumumuza yapılan başvurular en kısa sürelerde değerlendirilerek kurslarımız faaliyete geçiriliyor. Tabii ki de yapılan veya yapılması planlanan her türlü kurs, faaliyet, seminer, etkinlik, proje çalışması ile ilgili Akhisar Halkımızın bilgilendirilmesi, duyurularımıza en kolay yoldan ulaşması ve güzel örneklerin arttırılması, Halkımızın eğitimi adına kendi iç haberleşme sistemlerimizi resmi internet sayfalarımızı ,Akhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz´ün resmi internet sayfalarını  kullansakta bu iletişim yolları tek başına yeterli olmuyor. Çok daha fazla vatandaşımıza ulaşmak için siz birbirinden değerli basın mensuplarına ait gazetelerimizi, radyo kanallarını, televizyon kanallarını ve internet haberlerinizi de kullanıyoruz. Halkımıza daha fazla, daha hızlı, daha etkin ulaşmak adına sizlerin hassasiyetlerini yakından görüyoruz. Akhisar Halk Eğitimi Merkezimiz´in şu ana kadar görev yaptığımız süre içerisinde hiçbir haberini kaçırmadınız. Tüm haberlerimizi, duyurularımızı, etkinlik, proje çalışmalarımızı yayın organlarınızda hassasiyet ile yayınladınız.Biz kurumumuz adına siz çok kıymetli basın mensuplarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Biz 5 yıldan bu yana Akhisar Halk Eğitimi Merkezimiz´ de görev yapıyoruz. Görev yaptığımız süreç içerisinde Eğitim-Öğretim yılları bazında baktığımızda 2014/2015´de 13000,2015/2016 20.000,2016/2017 15000,2017/2018 16000,2018/2019´da 15000 vatandaşımıza ulaştık. 5 yıllık süreç içerisinde neredeyse 171.500 olan Akhisar nüfusunun yarısına yakınına tekabül ediyor. Bu vatandaşlarımıza ulaşmamızda Kaymakamlık Makamımız başta olmak üzere,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Okul ve kurum Müdürlüklerimiz, Muhtarlıklarımız, Sivil Toplum örgütlerimiz, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımız ve en önemlisi Halkın içindeki sesimiz, gözümüz, kulağımız olan siz kıymetli basın mensupları bizlere destek oldu. El birliği ile bu çalışmaları bu aşamalara getirdik. Allah nasip kısmet ederse gecesini gündüzüne katarak çalışan başta müdür yardımcısı arkadaşlarım olmak üzere, Halk Eğitimi Merkezi ailesinin tüm fertleri ile birlikte hedefimizi 6.yılda 100.000 vatandaşımıza ulaşmak üzere koyuyoruz. Beşikten Mezara İlim Tahsil Ediniz diyen bir medeniyetin torunları olarak bizler tüm vatandaşlarımızı hangi yaşta olursa olsun 7´den 77´ye kurslarımıza bekliyoruz. Halk Eğitimi Merkezi adına engelleri tanımadığımızı vurgulamak istiyor Engelli, dezavantajlı tüm vatandaşlarımıza da bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu vesile ile  5 yıldır birlikte çalıştığımız ve bu güzel çalışmaların ortaya çıkmasında her birinin ayrı emeği ve gayreti olan çok kıymetli müdür yardımcısı arkadaşlarıma da tek tek isimlerini anarak  sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Görev yaptığım süre içerisinde birlikte gayret ettiğimiz, emek harcadığımız,yol yürüdüğümüz Müdür Yardımcısı olarak çalışan ancak Halk Eğitimi Merkezi ailesi içerisinde her biri bizim için abi ,kardeş konumunda olan arkadaşlarım Kamil YILMAZ,İlker İYİLİKEDEN,Halime TANRIVERDİ,Kayhan ARIKAN,Fulya KUMBARACI,Erkan YAŞAR,Özkan MUTLU,Cihat KULTAŞ,Çetin ÇETİNER,Fatih DARENDE ve tüm Halk Eğitimi Merkezi ailesine teşekkür ediyor,iyiki sizlerle çalışmışım diyorum.Toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran siz çok kıymetli basın mensuplarına tüm saydamlığı ile kapılarımızın açık olduğunu bildiriyor ve bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Basın mensupları da Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü´nün çalışmalarını yakından takip ettiklerini, bilinmeyen bir çok konuda bugün yapılan bu bilgilendirme toplantısı ile bilgilerinin olduğunu bu tarz çalışmaların daima yanında olacaklarını belirterek; şeffaf bir yönetim tarzı gösteren Halk Eğitimi Merkezi´ni bu konuda tebrik ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. Basın mensuplarının bu şekilde düzenli olarak bilgilendirme yapılmasının Akhisar Halkı´nın yararına olacağını vurguladılar. Nazik ev sahipliğinden dolayı Halk Eğitimi Merkezi müdürü Süleyman ERDEM´in nezninde tüm Halk Eğitimi Merkezi ailesine teşekkürlerini ilettiler.









Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: HEDEF
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
MHP´DEN  GELENEKSEL AŞURE HAYRI
MHP´DEN GELENEKSEL AŞURE HAYRI
Akhisar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı, İnönü Mahallesinde bulunan lokal binasından geleneksel olarak düzenlediği aşure etkinliğini bu yıl da sürdürdü.
OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN AŞURE ETKİNLİĞİ
OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN AŞURE ETKİNLİĞİ
Akhisar Dağdere İlköğretim Okulu okul aile birliği okullarında aşure etkinliği düzenledi.
AKHİSARLI PROTOKOL ÜYELERİ GAZİLERLE AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU
AKHİSARLI PROTOKOL ÜYELERİ GAZİLERLE AKŞAM YEMEĞİNDE BULUŞTU
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Akhisar protokol üyeleri Akhisar Belediyesi´nin ev sahipliğini yaptığı akşam yemeğinde gaziler ve aileleri ile buluştu.
ZEYTİNLİOVA KURAN KURSU EĞİTİME BAŞLADI
ZEYTİNLİOVA KURAN KURSU EĞİTİME BAŞLADI
Akhisar İlçe Müftülüğüne bağlı Zeytinliova kuran kursunda öğrenim gören öğrenciler 2019-2020 Eğitim Öğretim yılına başladı.
SABAH NAMAZI BULUŞMALARI EKİM´DE BAŞLIYOR
SABAH NAMAZI BULUŞMALARI EKİM´DE BAŞLIYOR
Akhisar Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından geleneksel hale getirilen sabah namazı buluşmaları Ekim ayında başlıyor.
TEVAZU İNSANI YÜCELTİR
TEVAZU İNSANI YÜCELTİR
Muhterem Müslümanlar! Okuduğum ayet-i kerimede Yüce Rabbimiz şöyle buyuruyor: “Rahmân´ın has kulları o kimselerdir ki, yeryüzünde tevazu ile yürürler…”
Hayata Umut projesi ilk ayağı başlıyor
Hayata Umut projesi ilk ayağı başlıyor
“Yaşamak ve Yaşatmak için sana ihtiyacımız var Akhisar” sloganı ile başlayan kan, kök hücre ve organ bağışı hakkında duyarlılığı arttırmak amacıyla gerçekleştirilen “Hayata Umut Konferansı” 20 Eylül Cuma günü saat 14.00 ile 16.00 arasında Akhisar Belediye Meclis Salonu´nda düzenlenecek.
“MUTLAKA SİZE UYGUN BİR KURS VARDIR, BEKLİYORUZ”
“MUTLAKA SİZE UYGUN BİR KURS VARDIR, BEKLİYORUZ”
Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ERDEM 2019/2020 Eğitim-Öğretim döneminde planlanan Halk Eğitimi Merkezi kursları ve faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu.
BENİM ÜLKÜM´DEN AŞURE HAYRI
BENİM ÜLKÜM´DEN AŞURE HAYRI
Akhisar Ülkü Ortaokulu Muharrem ayı dolayısı ile geleneksel aşure etkinliği düzenledi.
ATSO´DAN SEMİNER
ATSO´DAN SEMİNER
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) 6698 Sayılı Kanun kapsamında yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirme semineri düzenledi.
İYİ PARTİ´DEN AŞURE HAYRI
İYİ PARTİ´DEN AŞURE HAYRI
Akhisar İyi Parti İlçe Teşkilatı Muharrem ayı dolayısıyla ilçe binasında aşure etkinliği düzenledi.
AÇIK HAVA KONSERLERİ´NDE SON SAHNE 6 EKSİ 1´İN OLDU
AÇIK HAVA KONSERLERİ´NDE SON SAHNE 6 EKSİ 1´İN OLDU
Akhisar Belediyesi tarafından yaz aylarına renk katan Açık Hava Konserleri sezonun son konseri ile sona erdi.
ERZURUMLULARDAN GELENEKSEL AŞURE HAYRI
ERZURUMLULARDAN GELENEKSEL AŞURE HAYRI
Akhisar Erzurumlular Derneği´nin aşure hayrı, Erzurumlular ve Erzurum´u Sevenler, Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdurrahim Doğan, ilçe dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar´da bulunan Erzurumluların katılımı ile gerçekleşti.
ZEYTİNYAĞINDA AKHİSAR´A ONUR
ZEYTİNYAĞINDA AKHİSAR´A ONUR
Türk zeytinyağını uluslararası arenada en iyi şekilde temsil eden Gizem Yağ işletmecisi Tuncay Bilen, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu´yu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
ZEHRA MUHİTTİN KAVAKLI ANAOKULU´NDAN GELENEKSEL  AŞURE  ETKİNLİĞİ
ZEHRA MUHİTTİN KAVAKLI ANAOKULU´NDAN GELENEKSEL AŞURE ETKİNLİĞİ
Zehra Muhittin Kavaklı anaokulu geleneksel aşure etkinliğini okulda düzenledi.
OSB´DE KÜRESEL SALGIN HASTALIKLARI BİLGİLENDİRMESİ
OSB´DE KÜRESEL SALGIN HASTALIKLARI BİLGİLENDİRMESİ
Akhisar Organize sanayinde İl Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Hastalıklar hakkında seminer verildi.
KİMYASAL YARALANMA TATBİKATI GERÇEĞİ ARATMADI
KİMYASAL YARALANMA TATBİKATI GERÇEĞİ ARATMADI
Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesinde, 12.09.2019 tarihinde Hastane Acil ve Afet Durum planları kapsamında Kirazoğlu binası bahçesinde Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer (KBRN) olay tatbikatı ve Tekel arkası binası yataklı servisinde ise yangın ve tahliye tatbikatı yapıldı
ENGELSİZ KAFE, ENGELLİ BİREYLERE GELİR KAPISI OLACAK
ENGELSİZ KAFE, ENGELLİ BİREYLERE GELİR KAPISI OLACAK
Akhisar Belediyesi tarafından açılan ve engelli bireylerin sosyal yaşama tutunarak, ekonomik olarak da gelir elde edebilecekleri ‘KafeMiz´ hizmete girdi.
ÖZGENER´DEN ATSO´YA ZİYARET
ÖZGENER´DEN ATSO´YA ZİYARET
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener; Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası´nı ziyaret etti.
ANA KANALİZASYON HATLARINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
ANA KANALİZASYON HATLARINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçe merkezinde ihtiyaç duyulan mahallelerde başlattığı detaylı ana kanal temizlik çalışmasını tamamladı.
MERKEZ ÇARŞI CANLANDIRMA PROJESİNDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI
MERKEZ ÇARŞI CANLANDIRMA PROJESİNDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANDI
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından başlatılan Merkez Çarşı´yı Canlandırma Projesi, Akhisar Belediyesi ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü´nün destekleri sonucunda hız kazandı.
HANPAŞA-KÖMÜRCÜ YOLUNU BÜYÜKŞEHİR YENİLEDİ
HANPAŞA-KÖMÜRCÜ YOLUNU BÜYÜKŞEHİR YENİLEDİ
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesine bağlı Kömürcü ve Hanpaşa arasında bağlantıyı sağlayan yolda 1. kat sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.
BAL-GÖÇ GELENEKSEL AŞURE ETKİNLİĞİNİ DÜZENLEDİ!
BAL-GÖÇ GELENEKSEL AŞURE ETKİNLİĞİNİ DÜZENLEDİ!
Akhisar Balkan Göçmenleri Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği geleneksel aşure etkinliğini düzenledi.
MEMUR-SEN BAŞKANI MAHMUT BİNAY OLDU
MEMUR-SEN BAŞKANI MAHMUT BİNAY OLDU
Akhisar Memur-Sen Süleyman Erdem başkanlığında yaptığı toplantısında yeni ilçe başkanını seçti.
AKHİSAR O.S.B YÖNETİM KURULU  PULÇA´YI  ZİYARET ETTİ
AKHİSAR O.S.B YÖNETİM KURULU PULÇA´YI ZİYARET ETTİ
Akhisar Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu, Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Tunay Pulça´yı makamında ziyaret etti.
GÖLET BALIK LOKANTASI YENİ SEZONUNU  AÇTI
GÖLET BALIK LOKANTASI YENİ SEZONUNU AÇTI
Akhisar Belediye Hüsnü Kahraman Kültür Park Gölet alanı içerisinde bulunan Olimpik Yüzme Havuz Tesislerinin işletmecisi Şaban Taşkıran ve ailesi balık lokantasının yeni sezonunu açtı.
ZABITA HER ZAMAN HER YERDE
ZABITA HER ZAMAN HER YERDE
Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, görev ve sorumluluklarını yerine getirirken, engellilerin de yanında yer alarak, engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ AŞURE HAYRI YAPTI
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ AŞURE HAYRI YAPTI
Akhisar İlçe Müftülüğü aşure ayının girmesi nedeni ile aşure etkinliği düzenlendi.
İLK MAHSUL PİYASADA
İLK MAHSUL PİYASADA
Akhisar´da, yeni mahsul kırmalık yeşil zeytin piyasaya çıktı.
HUZUREVİNDE AŞURE GÜNÜ
HUZUREVİNDE AŞURE GÜNÜ
Akhisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde aşure günü düzenlendi. 12 Eylül günü saat 15.00´te başlayan etkinlikte Müftülük görevlisi tarafından okunan dualar sonunda huzurevi çalışanları aşure dağıtımı yaptı.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
21 Eylül 2019 Cumartesi
Son Yorumlananlar
AKHİSARDA KONUTTA SORUN BÜYÜK, ÇÖZÜM ZAMAN ALIR
Akhisardaki otopark problemi çözülmeli bi de yaya insanların gezerek alışveriş yapacağı yer olması lazım şehiriçinde.
AKYÜZ KONUŞTU, İDEAL ADAYI YORUMLADI
Şehrimizin aradığı yöneticinin, hizmet yaparken, proje üretirken şehir halkına kulak verecek, ihtiyaçlarını analiz edip belli bir plan çerçevesinde çalışıp, şehir halkının daha iyi hizmet alabilmesi için kendi siyasi tercihlerinin engel olmaması gerekir. Çıktığınız bu yolda Allah gönlünüze göre versin.
YENİ ORTOPEDİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Hayırlı olsun http://www.avrasyaortopedi.com
YAĞIŞ AKHİSARI TEĞET GEÇECEK
teyit değil teğet olamalı. başlığı düzeltiverin canlar Admin: İlgi ve uyarınız için teşekkür ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizi için ücret tarifesi nedir.Analiz için Ne kadar ücret ödenmesi gerekli. Bu konuda gerekli bilginin tarafıma verilmesini arz ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizini hangi aylarda yaptırmamız daha uydur.Bu konuda bir takvim var mı Bilgilendirebilirmisiniz.
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
TARAFTAR AKHİSAR YÖNETİMİNE SESLENDİ
Sizin aracılığınızla doğu tribün a b kapısının içerisinde bulunan yönlendirme levhaları ters konulmuş.wc yi büfe büfeyi wc gösteriyor.acil durumlar için bulunduğunuz yer şuan burasıdır yazıyor.kuş bakışı bakıldığında batı tribünü işaretli.Basit ama hoş olmayan görüntüler.o levhaları yapan arkadaşlar ayrıca tebriklerimi iletiverin.ilginize şimdiden teşekkürler.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
Alim, ilim ve amelin yeri cennettedir. Alim, ilmi ile amel etmezse, ilim ve amel cennette, alim ise cehennemde olur.

Hz. Muhammed
Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar