AKHİSARGÜCÜ’NDEN BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR

JUDOCULARDAN TÜRKİYE DERECESİ

SOKAK BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ

ÖZBEY’DEN SEZON DEĞERLENDİRMESİ

AKHİSARGÜCÜ SPOR KULÜBÜNE ZİYARET

SOKAK BASKETBOL TURNUVASINDA FİNAL

SOKAK BASKETBOL TURNUVASI BAŞLADI

İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ

Grandmedical Ve Deva Tıp'tan Manisalı Futbol Antrenörlerine İndirimli Sağlık Hizmeti

Manisa’nın köklü sağlık merkezlerinden Grandmedical Hospital, Deva Tıp Merkezi ve   Türkiye Futbol Antrenörleri Manisa Şubesi  indirimli sağlık protokolünü 1 yıl daha uzatan sözleşmeye imza attı.

Grandmedical Hospital, Deva Tıp Merkezi ve Türkiye Futbol Antrenörleri Manisa Şubesi   arasında 2018 yılından beri devam eden sağlık protokolü 1 yıl daha geçerli olacak. Manisa Tüfad’a üye 600 futbol antrenörü, eşleri, çocukları, anne ve babaları da  Grandmedical Hospital ve Deva Tıp Merkezi’nden indirimli sağlık hizmeti almaya devam edecek.

Dindar Şirketler Yönetim Kurulu Odası’nda yapılan indirim protokol imza törenine Türkiye Futbol Antrenörleri (TÜFAD) Manisa Şubesi adına  Başkanı Özer Şenoğlu, 2.Başkanlar Ersoy Arslan, Metin Taşkın, Genel sekreter  Cemil Uğur ve Denetleme Kurulu Üyesi Muharrem Kazer katıldı.

Dindar Şirketler Grubu adına protokol imza törenine Dindar Şirketler Yönetim Kurulu Üyesi Başkanı Üzeyir, Deva Tıp Merkezi Müdürü Muammer Babuş katıldı.

 “ 5.YIL MUTLULUĞU”

 

Yapılan protokolün her iki tarafa da hayırlara vesile olmasını dileyen Türkiye Futbol Antrenörleri (TÜFAD) Manisa Şubesi Başkanı Özer Şenoğlu, “ Antrenörlerimiz için Manisa’nın önemli bir hastanesi olan Grandmedical Hospital ve Deva Tıp  Merkezi’nden sağlık hizmeti alabilmeleri için protokolümüzü 5.yıl olarak imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Manisa Tüfad üyesi 600 arkadaşımız ve aileleri tedavilerde % 20 indirim alacak. Her iki sözleşmenin yenilenmesini sağlayan,Manisa Futbol antrenörleri ve ailelerinin sağlık hizmeti almasını sağlayan Dindar Şirketler Grubu Başkanı Üzeyir Dindar Hocamıza derneğimiz ve üyelerimiz adına  çok teşekkür ediyorum. Hayırlısı olsun. “dedi.

“EN İYİ İÇİN ÇABALIYORUZ”

Dindar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Dindar, “ Manisamızın her kesimine en iyi sağlık hizmetini verebilmek için çabalıyoruz. Grandmedical Hospital ve Deva Tıp Merkezimizde futbol antrenörlerimize ve ailelerine en iyi sağlık hizmetini vermeye gayret edeceğiz. İmzalamış olduğumuz protokolün her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Protokol imza töreni Tüfad Manisa Şubesi Başkanı Özer Şenoğlu’nun Dindar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir   Dindar’a çiçek takdim etmesi ile sona erdi.

 


Haber Kaynak : haber merkezi