GÜNÜN HER SAATİ TRAFİK DENETİMİ YAPIYORLAR

MANİSALI GAZETECİLERE SOSYAL MEDYA EĞİTİMİ

MANİSA’DA 258 BİN 944 ÖĞRENCİ KARNE HEYECANI YAŞADI

BAŞKAN DUTLULU’YA TEŞEKKÜR ETTİLER

PLAN BÜTÇE İLE ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU TOPLANDI

DON ZARARLARI İÇİN UYARILAR

MANİSA’DA OKUL SPORLARI KROS İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar-Gençler Kız-Erkek Kros İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

Salihli İlçesinde düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar-Gençler Kız-Erkek Kros İl Birinciliği müsabakalara, 10 okuldan 72 sporcu katıldı. Birinci olan sporcular ilimizi Bölge Şampiyonası'nda temsil edeceği kaydedildi. Nefes kesen yarışlar sonunda birinci olanlar okullar şöyle oluştu;

Yıldız Kızlarda birinci Salihli Hacıbektaşlı Ortaokulu olurken yıldız erkeklerde ise birinci Salihli Hacıbektaşlı Ortaokulu, ikinci Akhisar Mehmet Keskinoğlu Ortaokulu ve Salihli Misak-i Milli Ortaokulu oldu.  Genç Kızlarda birinci Manisa Spor Lisesi, ikinci Şehzadeler TBMM 85. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi ve üçüncü Salihli Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi oldu.

Genç Erkeklerde ise birinci Akhisar Kayhan Ergün Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci Manisa Spor Lisesi ve üçüncü Salihli Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi oldu. Yarışmalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Salihli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Oktay Ayaz, Atletizm Manisa il temsilcisi Bahattin Kayan ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından verildi.


Haber Kaynak : haber merkezi