GÜNEY “BUGÜN KARA CUMA YAŞADIK”
Türkiye Kahveciler Konfederasyonu Denetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 20 Kasım saat 20.00 itibariyle kapatılacak kahvehaneler ve benzeri işletmeler üzerine açıklamalarda bulundu.
Tarih: 20.11.2020 17:27:15/ 744okunma / 0yorum

“Bizlere sahip çıkılmasını istiyoruz.” diyen  Oda Başkanı bu süreç içerisinde gelir sıkıntısı yaşadıklarını belirtti ve bugün kara Cuma yaşadıklarını söyledi. Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney konu üzerine  “Hepiniz hoşgeldiniz. Öncelikle bugün Cuma. Cuma´nız mübarek olmasını dilerim. Cuma hayırlı ve hayırlara vesile olan bir gündür. Bizler, kahvecilerse bugün Kara Cuma´yı yaşıyoruz. 3 gün önce gelen genelge ile bu akşam 20:00´de iş yerlerimizi kapatacağız. Bir insana, bir esnafa iş yerini kapattırmak gerçekten çok kötü. Biz sağlık çalışanlarına, sağlık yolunda mücadele edenlere ve başımıza musallat olan koronavirüs´e karşı esnaf olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık.

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Bu vesileyle şunuda söylemek isterim; kamu çalışanlarına, devletim kurum ve kuruluşlarında çalışan kamu personellerine, polisine, zabıtasına, jandarmasına bu süreçte gösterdikleri çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bunları unutmamamız gerek. Biz akşam saatler 20:00´ı gösterdiğinde iş yerimizi kapatacağız. İlk etapta 31 Aralık´a kadar, tabi biz bu sürecin uzayacağına inanıyoruz. Ben şahsi düşüncemdir ki, Nisan ve Mayıs ayına kadar bu süreç uzayacaktır. 6 ay, 7 ay bizler işsiz kalacağız. Eve gittiğinizde düşünün, karınıza karşı, kocanıza karşı ya da çocuklarınıza karşı kapalı olan dükkanımızın anahtarlarını masanın üzerine koyacağız ve işsiziz. Biz geçmiş dönemde de şuanda da elimizden geldiği kadar fedakarlıkta bulunuyoruz. Kapat, dediler kapattık. Yasaklara uy dediler, uyduk. Hepsini harfiyen yerine getirmeye çalıştk nitekim yapamayanlar ceza aldılar. Bizlerde artık devletimizin sıkı, demir elini kucaklamak istiyoruz. Bizlere sahip çıkılmasını istiyoruz. Yanımızda çalışanlar, kendimiz, ailemiz bir bütünüz. Müşterilerimizle bir bütünüz.

SOKAĞIN IŞIĞIYIZ

Sokağın ışığıyız. Artık bu saatten sonra devletten ricamız bizlere sahip çıkmasıdır. Bizim kiralarımız, bağkurumuz, sigortamız var. Bunlarda bizlere destek olsun. Kamu kurumlarında kiracı kahvehanecilerimiz yani belediyeye ait işletmelerdeki kiracılar, belediyemizin gösterdiği destek sayesinde kira ödemelerini yapmıyorlar. Teşekkür ederiz.  Biz kamuda kiracı olmayanlarda kira yardımı istiyoruz. Bağkurumuzun ödenmesini değil ötelenmesini istiyoruz. Bizler unutulmamalı ki; ufak dahi işletme açsak işsizliğin azalmasında etkin rol oynuyoruz. Biz esnaf kültürünün yaklaşık 400-500 yıllık geleneğini devam ettiriyoruz. Akhisar´da 30-40 yıldır kahvehanecilikle, kıraathanecilikle uğraşan esnafı bu akşam kepenk kapatacak.

BAŞKANIM BİZ NE YAPACAĞIZ

 2 gündür odama bağlı 550 üyemle sürekli irtibat halindeyiz. Bana en çok sorulan soru ‘Başkanım biz ne yapacağız?´ Kahveci, kıraathaneci, playstationcu, lunaparkçı işletmelerini kapatıyor. Sadece masa, sandalye kurmamak şartıyla çay ocaklarımız açılacak. Sadece bu grup çalışabilecek ama geri kalan yaklaşık 450 üyem bugün işsiz. Bu insanlar bir yerden destekleri varsa yaşamlarını idare ettirebilecek. Benim ricam, üyelerimden çalışmadıkları süre zarfında oda olarak aldığımız üyelik aidatlarının alınmaması. Hatta daha da ileri gidelim ve devlet bizim geçmişe dönük borçlarımızıda silsin. Biz kahveciler olarak biraz ayrım istiyoruz. Geçmiş dönemde bu bağlamda destek istedik. Dilekçeler yazdık ama ne Maliye Bakanlığı´na ne de Hazine ve Gümrük Bakanlığı´na yazdığımız dilekçelere bir cevap dahi verilmedi.  Biz bir siviltoplum örgütüyüz, 5362´ye tabiiyiz, devletin yarı resmi kamu kuruluşuyuz ama bir dilekçemize dahi cevap verilmedi. Devlet büyüklerimize sesleniyorum. Bize sahip çıkın. Biz gerçekten mağduruz. Biz burda esnaf olarak en büyük darbeyi yiyen grubuz. Pazartesi günü yapacağımız ilk iş yine kamuya ait iş yerlerimizin kira almamaları için dilekçe yazmak olacak. Bunun akabinde Esnaf, Kefalet yetkililerine sesleniyorum. Gün geldi bizler yardımda bulunduk, yereld bulunduk, genelde bulunduk. Benim kahveci esnafımın bu dönem alacaklarının silinmesini istiyorum. Beyoba´daki, Selçikli´deki, Akhisar´daki esnafımıza bunun yapılmasını istiyorum ve isteseler yaparlar. Manisa´daki ve Ankara´daki yetkililere sesleniyorum. Kefalete olan borçlarımızı silsinler lütfen. Aidatlarımızı bize aldırtmasınlar, bunlarıda silelim. Bunun dışında bizlerin yanında çalışan arkadaşlarımız, personelimiz, dostumuz var. Bu arkadaşlarımıza biz sigortadan kısa çalışma ödeneği ödüyoruz.

DEVLET BİZEDE BUNU SAĞLASIN

Devlet bizede bunu sağlasın. Bizlerde kısa çalışma ödeneğinden yararlanalım artık. Sigortadan emekli olan biri kıdem tazminatı alıyorsa işverenler alamıyorsa, bizlerde artık bu haklarımıza sahip olalım istiyoruz. Ya da yanımızda çalışanlara olduğu gibi devlet bizlere de para yardımında bulunsun. Biz sadaka istemiyoruz, yardım talebinde bulunuyoruz. Ben 14 yıldır oda başkanıyım. Oda başkanı olduğumda bir dükkan varken şuan bulunduğumuz odayı, yandaki odayı, dükkan ve tarla aldık. Yani parmağınızı Akhisar´ın merkezine koyun ve kaldırdığınızda göreceksiniz ki Akhisar Kahveciler Odası´nın tapulu 3 yeri var.

BİZLERE SAHİP ÇIKILSIN

Ben bunları yaparken cebimden yapmadım. Bunları yaparken odadaki arkadaşlarımızın ortak fikriyle yaptım. Bu oda kapansa buralar devlete gidecek. Biz bu kadar çalışıp uğraşıyorsak bizlere sahip çıkılsın. Sayın Cumhurbaşkanımızında bizlere sahip çıkacağına inanıyorum. Yaşayacağımız süre kısa bir süreç değil. Şahsi görüşüm tabikide. Kahveciler Odası olarak sadece 110 bin tane üye Kahveciler Fedetasyonu´na bağlı. Bir bu kadar Lokantacılar Federasyonu´nda var. 250 bin kişi TESK kurumunda var. Birde bunun Türkiye Odalar Borsalar Birliği var. Restorantı, kahvehanesi, gece kulübü, lunaparkı, eğlence merkezi, playstatıonu, kafesi, kafeteryası, nargile saloları, çok büyük bir kitle bugün işsiz yahut bizlerin teslim ettiği kesim işsiz. Şuan 2,5 milyona yakın insan şuan ne yapacağım diye düşünüyor. Kiralar bir yandan, vergiler br yandan, sigortası. Bitmek bilmeyen bir ödeme tablosu var elimizde ama şuan gelirimiz yok. Tekrar rica ediyorum, bizlere yardımda bulunun ve sahip çıkın. Bu fırsatı bizlere tanıdığınız ve geldğiniz için siz değerli basın mensuplarına da çok teşekkür ediyorum. Saygılarımı, sevgilerimi sunuyorum, önümüzde zor günler var, Allah hepimizin yardımcısı olsun.” dedi.

Video Tarihi: 20.11.2020 17:27:15

Anahtar Kelimeler: BAŞKANI GÜNEY AÇIKLAMALAR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
HABER İHBAR HATTI
HABER İHBAR HATTI
0552 478 12 81
KIRKAĞAC İLÇE HIFSIZSIHHA KURULUNDA ALINAN KARAR DIŞARDAN GELEN ESNAFIN GELMESI YASAKTIR.
KIRKAĞAC İLÇE HIFSIZSIHHA KURULUNDA ALINAN KARAR DIŞARDAN GELEN ESNAFIN GELMESI YASAKTIR.
Kırkağaç Kaymakamı ve ilce Hifsizsihha kurulunda Almis olsugunuz Karar çok yanlıstır.
PAZAR PAZARI KURULMAYACAK
PAZAR PAZARI KURULMAYACAK
Dünyayı tehdit eden Koronavirüs ile mücadele için tedbirler devam ediyor.
 YENİ YASAKLAR BAŞLADI
YENİ YASAKLAR BAŞLADI
Giderek artan koronavirüs vaka sayısındaki artışa karşı başta hafta içi sokağa çıkma yasağı olmak üzere yeni önlemler alındı.
EFENDİ CAMİİ´NİN ONARIMI AKHİSAR BELEDİYESİ´NCE YAPILIYOR
EFENDİ CAMİİ´NİN ONARIMI AKHİSAR BELEDİYESİ´NCE YAPILIYOR
Akhisar´da Ocak ve Şubat aylarında meydana gelen depremlerin ardından hasar gören Efendi Camii´nin onarımı Akhisar Belediyesi´nce yapılıyor.
YURTTAŞ; “KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE HURAFELERE DEĞİL BİLİMSEL TIPA GÜVENİLMELİ”
YURTTAŞ; “KORONAVİRÜSLE MÜCADELEDE HURAFELERE DEĞİL BİLİMSEL TIPA GÜVENİLMELİ”
Küresel Gazeteciler Konseyi Manisa İl Temsilciliği ile Demokrat Gazeteciler ve Yazarlar Derneği´nin işbirliğiyle düzenlenen ve Gazeteci Yazar Hakan Özen´in moderatörlüğünü yaptığı Bir Konu Bir Konuk´un konuğu 24. Dönem Manisa Milletvekili ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Manisa Şube Başkanı Dr. Muzaffer Yurttaş oldu. Koronavirüs´te 2. Dalga ve alınan tedbirlerle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Yurttaş önümüzdeki günlerde daha sert tedbirlerin gelmesinin beklendiğini ifade ederek hurafelere değil bilimsel tıpa güvenilmesi gerektiğini belirtti
AKHİSAR´DA ATA TOHUMU KARAKILÇIK BUĞDAYI TOPRAKLA BULUŞTU
AKHİSAR´DA ATA TOHUMU KARAKILÇIK BUĞDAYI TOPRAKLA BULUŞTU
Akhisar Belediyesi, Ata tohumu Karakılçık buğdayının üretimini yaygınlaştırma projesini hayata geçirdi.
VALİ KARADENİZ, ESNAF ODA BAŞKANLARI İLE KOVİD-19 BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ
VALİ KARADENİZ, ESNAF ODA BAŞKANLARI İLE KOVİD-19 BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ
Vali Yaşar Karadeniz, Kovid-19 salgınını önlemek amacıyla alınan tedbir ve kısıtlamalar ile ilimizde yapılan çalışmalara ilişkin esnaf oda temsilcileriyle bir araya geldi.
SGK BORÇLARINA YAPILANDIRMA FIRSATI
SGK BORÇLARINA YAPILANDIRMA FIRSATI
SGK İl Müdürü Yavuz KURT, işverenlerin SGK´na olan sigorta primi, işsizlik sigortası primi, sosyal güvenlik destek primi ve idari para cezaları ile sigortalıların isteğe bağlı, Ek 5 tarım sigortası, BAĞ-KUR prim borçları ve ihya tutarlarının uygun koşullarla yeniden yapılandırıldığını belirterek, yapılandırmanın detayları ve avantajları hakkında Manisalılara bilgilendirmede bulundu.
8 BİN POLİS ALIMI YAPILACAK
8 BİN POLİS ALIMI YAPILACAK
Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 8 bin polis memuru alınacak.
    VALİLİKTEN YENİ KARAR AÇIKLANDI
VALİLİKTEN YENİ KARAR AÇIKLANDI
Manisa Valiliği İl Hıfssısıha kurulunca Koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski nedeniyle yeni karar alındı.
ZİRAAT ODASINDA HES KODU
ZİRAAT ODASINDA HES KODU
Ziraat Odasında Hes Kodu Uygulaması Başladı
ETKİNLİKLER İPTAL
ETKİNLİKLER İPTAL
Sivil toplum kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve üst kuruluşları, birlikler ve kooperatifler tarafından düzenlenecek olan etkinlikler pandemi sebebiyle ertelendi.
VALİLİK BİR KEZ DAHA UYARDI
VALİLİK BİR KEZ DAHA UYARDI
Türkiye Cumhuriyeti Manisa Valiliği, yardım toplama adı altında gerçekleştirilen dolandırıcılıklara ilişkin vatandaşların dikkatli olması hususunda bir kez daha uyarıda bulundu.
İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİLENDİRİYOR
İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİLENDİRİYOR
Bitkisel üretimi artırmak, verim ve kaliteyi yükseltmek, üretim maliyetlerinin karşılanmasına katkıda bulunmak, sürdürülebilirliği sağlamak, kayıtlılığı arttırmak ve çevreye duyarlı alternatif tarım tekniklerinin geliştirilmesine yönelik olarak destekleme yapılmasına ilişkin Bakanlığın 2021/31 sayılı Uygulama Tebliği yayımlandı.
AKHİSAR WORLDFOOD KLASİĞİNİ BOZMADI
AKHİSAR WORLDFOOD KLASİĞİNİ BOZMADI
Gıda ve İçecek üreticilerinin ve Türkiye´nin önde gelen alıcılarının buluşma noktası olan WorldFood İstanbul Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı bu sene 28. kez 25-28 Kasım 2020 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar & Kongre Merkezi´nde açıldı.
ŞEHİR İÇİ OTOBÜSLERİNDE HES KODU ZORUNLU
ŞEHİR İÇİ OTOBÜSLERİNDE HES KODU ZORUNLU
Akhisar şehir içi otobüslerinde HES Kodu sorgulamasının zorunlu hale geldi.
FAYDASIZ İŞLERİ TERK ETMEK KULLUĞUN GÜZELLİĞİNDENDİR
FAYDASIZ İŞLERİ TERK ETMEK KULLUĞUN GÜZELLİĞİNDENDİR
Muhterem Müslümanlar! Okuduğum ayet-i kerimede Yüce Rabbimiz şöyle buyuruyor: “(Müminler) boş söz işittikleri zaman ondan yüz çevirirler ve ‘Bizim yaptıklarımız bize, sizin yaptıklarınız da size! Esen kalın. Bizim cahillerle işimiz yok´ derler.”[
VALİLİKTEN YENİ TEDBİRLER
VALİLİKTEN YENİ TEDBİRLER
Türkiye Cumhuriyeti Manisa Valiliği tarafından koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında yeni kararlar alındı.
MİLLET İTTİFAKI KADIN KOLLARI BİR ARAYA GELDİ
MİLLET İTTİFAKI KADIN KOLLARI BİR ARAYA GELDİ
İyi Parti Manisa İl Kadın ve Aile Politikaları Başkanı Fatma Sencel, İyi Parti Akhisar İlçe Kadın ve Aile Politikaları Başkanı Pakize Yılmaz ve yönetimi ile birlikte Millet İttifakı ortakları Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Kadın kolları ve yönetimine ziyarette bulundu.
AKBUĞA ÇİFTÇİLERİN SORUNLARINA  ÇÖZÜM ARIYOR
AKBUĞA ÇİFTÇİLERİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARIYOR
Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA Manisa´da 2 ayrı noktada devam eden ve yaklaşık 2700 hektarlık Akselendi mahallesini de kapsayan Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Hizmet Geliştirme Projesiyle ilgli çiftçilerle bir araya geldi.
“DAYANIŞMA YAŞATIR, MÜCADELE KAZANDIRIR”
“DAYANIŞMA YAŞATIR, MÜCADELE KAZANDIRIR”
8 Mart Kadın Dayanışma Derneği, “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü” dolayısıyla 25 Kasım Çarşamba günü saat 14.00´te yeni hizmet binasında basın açıklaması düzenledi aynı zamanda yeni dernek binasının açılışı da gerçekleştirildi.
VALİLİK UYARDI
VALİLİK UYARDI
Türkiye Cumhuriyeti Manisa Valiliği tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında tedbirlerin dikkatli uygulanması gerektiği aksi halde yeni tedbir ve yasakların getirilebileceğine yönelik basın açıklaması yapıldı.
‘´KADINA ŞİDDET POLİTİKTİR´´
‘´KADINA ŞİDDET POLİTİKTİR´´
Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Kadın Kolları, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü dolayısıyla CHP İlçe Lokalinde basın açıklaması düzenledi.
ERDAYIOĞLU´NA TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN ZİYARET
ERDAYIOĞLU´NA TİCARET İL MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN ZİYARET
Manisa Ticaret İl Müdürü Muharrem Özel ve Manisa Ticaret İl Müdürlüğü´nde görevli Denetçi Hüseyin Kartal, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu´nu makamında ziyaret etti.
AK-EK GAZİ EKMEKÇİ´DEN BİR İLK
AK-EK GAZİ EKMEKÇİ´DEN BİR İLK
Akhisar´da temelleri 1999 yılında atılan Ak-Ekmekçi her geçen yıl gelişen teknoloji ile büyüyerek her gün hizmet vermeye devam ediyor.
BAŞKAN ERGÜN, BAŞKAN DUTLULU´YU AĞIRLADI
BAŞKAN ERGÜN, BAŞKAN DUTLULU´YU AĞIRLADI
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu´yu makamında konuk etti.
SİGORTANIZ VAR MI?
SİGORTANIZ VAR MI?
Ülkemizde son zamanlarda yaşanan doğal afetler nedeniyle vatandaş evini, iş yerini sigorta yaptırmaya başladı.
ÖĞRETMENLER GÜNÜ SADE OLARAK KUTLANDI
ÖĞRETMENLER GÜNÜ SADE OLARAK KUTLANDI
Akhisar´da Mustafa Kemal Atatürk´ün öğretmenlere armağan ettiği 24 Kasım Öğretmenler Günü Atatürk Anıtına çelenk konarak kutlandı.
AKHİSAR BELEDİYESİ´NDEN KAPANAN KAHVECİ ESNAFINA NAKİT YARDIMI MÜJDESİ
AKHİSAR BELEDİYESİ´NDEN KAPANAN KAHVECİ ESNAFINA NAKİT YARDIMI MÜJDESİ
Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, koronavirüs salgını sebebiyle yayınlanan genelge sonucu işyerlerini kapatmak zorunda kalan ve ekonomik olarak zor günler yaşayan kahvehane işletmelerine destek olmak için 500 TL nakit yardım yapacaklarını açıkladı.
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
1 Aralık 2020 Salı
Son Yorumlananlar
AKHİSARDA KONUTTA SORUN BÜYÜK, ÇÖZÜM ZAMAN ALIR
Akhisardaki otopark problemi çözülmeli bi de yaya insanların gezerek alışveriş yapacağı yer olması lazım şehiriçinde.
AKYÜZ KONUŞTU, İDEAL ADAYI YORUMLADI
Şehrimizin aradığı yöneticinin, hizmet yaparken, proje üretirken şehir halkına kulak verecek, ihtiyaçlarını analiz edip belli bir plan çerçevesinde çalışıp, şehir halkının daha iyi hizmet alabilmesi için kendi siyasi tercihlerinin engel olmaması gerekir. Çıktığınız bu yolda Allah gönlünüze göre versin.
YENİ ORTOPEDİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Hayırlı olsun http://www.avrasyaortopedi.com
YAĞIŞ AKHİSARI TEĞET GEÇECEK
teyit değil teğet olamalı. başlığı düzeltiverin canlar Admin: İlgi ve uyarınız için teşekkür ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizi için ücret tarifesi nedir.Analiz için Ne kadar ücret ödenmesi gerekli. Bu konuda gerekli bilginin tarafıma verilmesini arz ederim.
Toprak Analizini Yaptır, Verimini Arttır!
Toprak analizini hangi aylarda yaptırmamız daha uydur.Bu konuda bir takvim var mı Bilgilendirebilirmisiniz.
BURASI DURAK MI?
Egemenlik meydanı durağımız yıllardır aynı yerdedir. Otobüsün duraga yolcu almak için yanaştığındaki sıkıntı yanlış park etmeler ve aras kargonun 3 şeridi ihlal ederek araç yüklemesidir. Resimlerde de yanlış parklar açıkça görülmektedir.
TARAFTAR AKHİSAR YÖNETİMİNE SESLENDİ
Sizin aracılığınızla doğu tribün a b kapısının içerisinde bulunan yönlendirme levhaları ters konulmuş.wc yi büfe büfeyi wc gösteriyor.acil durumlar için bulunduğunuz yer şuan burasıdır yazıyor.kuş bakışı bakıldığında batı tribünü işaretli.Basit ama hoş olmayan görüntüler.o levhaları yapan arkadaşlar ayrıca tebriklerimi iletiverin.ilginize şimdiden teşekkürler.
KENT KONSEYİ MECLİS TOPLANTISI ERTELENDİ
Sevgili Umut Kardeşim; kent meclisinde farklı temsil görevine gelen ve delegasyon olarak teklif edilip, kabul edenlerin (toplantıda hazır bulunan 21 delegemizi ve geçerli mazereti olanları ayrı tutarak) şunu bilmesi lazım. Burası şov yeri değil. Sadece isimlerinin duyulmasını sağlayıp, aday olan, ancak iş icraata geldiğinde ortalıkta görünmeyen şark kurnazlarına şunu diyorum. Her fırsatta koltuk, makam, nam kapmaya çalıştığınızı bu halk öğreniyor. Yazıklar olsun. Bu şehre yakışmıyorsunuz vesselam...
Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlkokulu Öğrencilerinden Bir İlk
Her alandaki başarısını, azmini, çalışkanlığını,sıra dışı fikirlerini,her işin mutfağında terleyerek üstesinden gelmeyi düstur edinerek farkındalık yaratan, paylaşımcılığıyla kaliteli bir rehber olan, en önemlisi emeğini mesleğine katık etmiş saygıdeğer meslektaşım, değerli kardeşimi yüreğimin ta derinliğideki dupduru sevgimle kucaklıyor,tebrik ediyorum. İyi ki sizin gibi mesleğine aşık eğitimcilerimiz hala bir nesle nefes oluyor.Bu başarıya imzalarıyla ortak olan ALTI EYLÜL İLKOKULU 4-G sınıfının gelecek vadeden gençlerini gururla tebrik ediyorum.İyi ki varsınız ZÜHRE öğretmenim... ALTAŞ AİLESİ
Güzelliği sevdiği kadar, erdemi de seven bir insanı daha görmedim.

Konfüçyus
Biyografi
Tüm Biyografiler
aa
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar