2023 YILI EYLÜL AYI İLÇE ŞEFLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıda il genelinde devam eden çalışmalar ve planlanan projeler görüşüldü.

MASKİ Genel Müdürlüğü 2023 Yılı Eylül ayı ilçe şefleri toplantısı Genel Müdür Burak Aslay başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda il genelinde devam eden çalışmalar ve planlanan projeler görüşüldü.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede hizmet kalitesini en üst noktada tutabilmek için aylık ilçe şefleri toplantılarını sürdürüyor. MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay başkanlığında gerçekleştirilen 2023 yılı Eylül ayı ilçe şefleri toplantısında ilçelerde sürdürülen çalışmalar değerlendirildi. Toplantıya Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer ve Gökhan Çevik, daire başkanları ile ilçe şefleri katıldı.

“Hizmet kalitemizi her geçen gün artıracağız”
MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün önderliğinde, Manisa’nın 17 ilçesinde başarılı yatırımlara hayat vermeye devam ediyoruz. Hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak ve aynı zamanda yatırımlarımızın takipçisi olmak adına ilçe şeflerimizle koordineli olarak çalışıyoruz. Muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla 7/24 irtibat halinde olan ilçe şeflerimizle düzenli olarak aylık değerlendirme toplantıları gerçekleştiriyor, şeflerimizden detaylı bilgiler alıyoruz. Vatandaşlarımıza eksiksiz hizmet götürme noktasında birlikte hareket etmeye devam edeceğiz” dedi. 


Haber Kaynak : haber merkezi


ÇAMÖNÜ BARAJI’NDA İŞLEM TAMAM; BARAJDA SU TUTULDU

EMNİYETTEN "MOTOSİKLET ÖZEL DENETİMİ”

DESTEK BAŞVURULARI 29 EYLÜL’DE SON BULDU

TÜRKİYE ŞAMPİYONU NİL DENİZ’DEN DUTLULU’YA ZİYARET

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR

PEYGAMBERİMİZ, İMAN VE İSTİKAMET

AYNUR AKKOYUN’DAN BAŞHEKİM HAMZA BAMBAL’A ZİYARET