AKHİSARGÜCÜ’NDEN BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR

JUDOCULARDAN TÜRKİYE DERECESİ

SOKAK BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ

ÖZBEY’DEN SEZON DEĞERLENDİRMESİ

AKHİSARGÜCÜ SPOR KULÜBÜNE ZİYARET

SOKAK BASKETBOL TURNUVASINDA FİNAL

SOKAK BASKETBOL TURNUVASI BAŞLADI

AKHİSARGÜCÜ’NDEN FARKLI GALİBİYET

Manisa İli 1. Amatör Kış Lig’inde mücadele eden Akhisargücü Spor Kulübü Futbol takımı evinde konuk ettiği Hamidiye Doğan Altı Eylül Spor Kulübünü 6-0 mağlup etti.

17 Ocak Pazartesi günü saat 15.00’de Kovalık Gölet Futbol Sahasında başlayan mücadele son derece hareketli geçti. İlk yarı hakimiyeti tamamen eline alan Mor Beyazlılar, Rafet Aslan’ın 2, Hasan Can Akçay’ın 2, toplamda 4 gol ile yarıya 4-0 önde girdi.

İkinci yarıda Akhisargücü’nün hızlı oyunu devam etti. Takımın golcü ismi Rafet Aslan ikinci yarıda da sahneye çıktı ve Akhisargücü’nün 5’inci kendisinin ise 3. golünü kaydetti. Hattrick yapan genç futbolcu sevincini taraftarlarla doyasıya paylaştı. 5’inci golden sonra da kapanmayan kulüp 6. gol için arayışlarını sürdürdü. Defansın arkasına atılan topu iyi kovalayan Nazmi Güven ceza sahası dışından çektiği sert şutu rakip ağlarla buluşturdu ve mücadelenin skorunu belirleyen golü kaydetti. Geriye kalan dakikalarda karşılıklı ataklarla oyun devam etse de başka gol sesi çıkmadı. Mücadele sonunda ev sahibi Akhisargücü rakip ağları 6 kez havalandırarak Hamidiye Doğan Altı Eylül Spor Kulübü karşısında 6-0 galip geldi. Doksan dakikanın neredeyse her 10 dakikasında bir Mor Beyazlılar rakip ağları havalandırıp taraftarlarına mutluluk yaşattı.

Goller;

Rafet aslan(3 gol)

Hasan Can Akçay (2 gol)

Nazmi Güven ( 1 gol)

AKHİSARGÜCÜ’NDEN ANLAMLI HARAKET

Manisa İli 1. Amatör Kış Lig’i takımlarından Akhisar Gücü Spor Kulübü ile Hamidiye Doğan Altı Eylül arasında oynanan mücadele de; geçtiğimiz günlerde geçirdiği elim trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Konyaspor oyuncusu Ahmet Çalıklı için mücadele 6. dakikada durduruldu ve sporcular ile taraftarlar alkış tuttular. Akhisargücü Spor Kulübü oyuncuları da attıkları gollerin hepsini Ahmet Çalık’a armağan etti.


Haber Kaynak : haber merkezi