BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ’DEN SELÇİKLİ MAHALLESİNE ZİYARET

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında Akhisar ilçesine bağlı Selçikli mahallesinde de alt ve üstyapı çalışmalarını tamamlayarak mahalleyi yepyeni bir görünüme kavuşturdu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Fırat Özcan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri ile birlikte ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Akhisar ilçesine bağlı Selçikli mahallesini ziyaret etti.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında Akhisar ilçesine bağlı Selçikli mahallesinde de alt ve üstyapı çalışmalarını tamamlayarak mahalleyi yepyeni bir görünüme kavuşturdu.  Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Fırat Özcan, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Akhisar Şube Müdürü Murat İpek ve Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ile birlikte mahalleyi ziyaret etti. Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyet çalışmaların hayırlı olmasını dileyerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti. Programın sonunda mahalle muhtarı Mustafa Öztaş’a Başkan Ergün’ün hediyeleri takdim edildi.

Mahalle muhtarı Mustafa Öztaş, “Cengiz Başkanımız mahallemizde güzel işler yaptı. 154 Mahalle Projesi kapsamında alt ve üstyapımız yenilendi. Cengiz Başkanımız sağ olsun” dedi. 


Haber Kaynak : haber merkezi


EMNİYETTEN "MOTOSİKLET ÖZEL DENETİMİ”

DESTEK BAŞVURULARI 29 EYLÜL’DE SON BULDU

TÜRKİYE ŞAMPİYONU NİL DENİZ’DEN DUTLULU’YA ZİYARET

MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMLARI DEVAM EDİYOR

PEYGAMBERİMİZ, İMAN VE İSTİKAMET

AYNUR AKKOYUN’DAN BAŞHEKİM HAMZA BAMBAL’A ZİYARET

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI AYDINYER, AKHİSAR OSB İLE GÖRÜŞTÜ