ÇALIŞAN GENÇ ESNAF SABAH NAMAZINDA BULUŞTU

YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE ÖĞRETİMİ A1 KURSU AÇILIYOR

MEVLİD KANDİLİ DUALARLA İDRAK EDİLDİ

SAKARKAYA’NIN İÇME SUYU DEPOSU SAĞLIKLI

BÜTÇE PERFORMANSIYLA 30 BÜYÜKŞEHİR ARASINDA BİRİNCİ

SU BASKINLARI OLMAMASI İÇİN MASKİ’DEN AÇIKLAMA

DİYETİSYEN NİL KANAT BLUE LİFE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ’NDE

Sağlıklı yaşam ilkesiyle hizmetlerine tüm hızıyla devam eden Blue Life, Diyetisyen Ayşe Nil Kanat’ı bünyesine kattı ve bölge halkının ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetini kaliteli bir şekilde sunmaya devam ediyor.

DİYETİSYEN AYŞE NİL KANAT KİMDİR?

Diyetisyen Nil Kanat 1997'de Akhisar’da doğdu. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü bitirdikten sonra 1 yıl boyunca Üniversite Hastanesi’nde intern görevini yaptı. Sonrasında 3 ay İstanbul Ataşehir Live Light bünyesinde çalışan A. Nil Kanat, Akhisar’da Fizyo Sport Club’da meslek hayatına devam etti. 20 Eylül Pazartesi itibariyle Blue Life Sağlıklı Yaşam Merkezi’ndeki görevine başladı.

Kanat, yaptığı açıklamada: “Blue Life Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne katıldığım için çok mutluyum. Diyet yapmak kimse için zor değil. Bölgemizde sağlıklı zayıflamak, beslenmek ve kilosunu kontrol etmek isteyen tüm danışanlarımız için hizmet vermeye hazırız. Umarım diyetisyen-danışan ilişkisinin çok ötesinde, danışanlarımızla bir aile olabiliriz.” ifadelerini kullandı.

Diyetisyen Nil Kanat, sağlıklı zayıflama, kilo alma, kilo koruma, gebelik öncesi-gebelik ve laktasyon döneminde beslenme hastalıklarında beslenme, çocuklarda beslenme davranışları bozuklukları tedavisi gibi sağlıklı beslenme ile ilgili her konuda danışanlarına hizmet verecek.


Haber Kaynak : haber merkezi