KARTAL KARA AKHİSARGÜCÜ'NDE

Manisa 1. Amatör Akhisar gurubunda mücadele edecek olan Akhisargücü Spor Kulübü dış transferde Kartal Kara’yı transfer ederek gücüne güç kattı.

Futbola beş yaşında Akhisar Belediye Spor’da başlayan Kartal Kara sırasıyla tüm yaş gruplarında oynadı. Daha sonra Balıkesir Süper Amatör Ligi takımlarından Balıkesir Yeni Sanayi Spora transfer oldu. Bir yıl oynadıktan sonra 2022-2023 sezonunda Sındırgı Belediye Spor takımına transfer olan Kartal Kara, bir sezon Sındırgı Belediye Sporda forma giydikten sonra 2023-2024 sezonu için Akhisargücü Spor Kulübü ile anlaştı.

Mor Beyazlı forma ile mücadele edecek olan Kartal Kara, Akhisargücü Spor Kulübüne gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu, burada iyi bir çıkış yakalayıp hedefi olan üst liglere transfer olmak istediğini belirtti.

Kartal Kara “Takım olarak sahada çok koşan genç, dinamik bir takımız, bu sezon Akhisarlı sporseverleri bizleri desteklemek için maçlarımıza davet ediyoruz, biz sporcular olarak kulüp yöneticilerimize, hocalarımıza inanıyor ve güveniyoruz. Yeni sezon hepimiz için hayırlısı olsun.” dedi.


Haber Kaynak : Rüstem Savaş


AKHİSARSPOR, BELEDİYE KÜTAHYASPOR MAÇI HAZIRLIKLARINI SÜRDÜRÜYOR

AKHİSARSPOR’DAN KUPAYA ERKEN VEDA

GÖLET VOLEYBOLLA ŞENLENDİ

AKHİSARLI ALİ CENGİZ DÜNYA ŞAMPİYONU

İLÇE SPOR KULÜBÜN’DEN ATEŞLİ AİLESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

VESTEL MARATONUNDA AKHİSAR RÜZGARI ESTİ

AKHİSARGÜCÜ FUTBOLDA KALESİNİ SAĞLAMA ALDI