FİLENİN ZEYTİNLERİ YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

DEPLASMANDA MAĞLUP

ALTYAPI SEÇMELERİ BAŞLIYOR

HAZIRLIKLARA DEVAM

DUTLULU YAPI KAYALIOĞLUSPOR’A SPONSOR

TEKNİK ADAM YILMAZ “SERİ YAKALAMAMIZ LAZIM”

CUMHURİYET KUPASI VOLEYBOL MÜSABAKALARI İLE DEVAM EDİYOR

KUPAYA ERKEN VEDA

FEDERASYON KUPASINDA 2 MAĞLUBİYET 1 GALİBİYET

Türkiye Basketbol Ligi Erkekler Federasyon Kupası B grupta mücadele veren Akhisar Belediyesi Basketbol takımı kupaya erken veda etti.

Kupa heyecanında Mamak Belediyespor, TED Ankara Koleji ve Kocaeli BŞB Kağıtspor ile karşılaşan Akhisar Basket, B Grubundan 2 mağlubiyet ve 1 galibiyet ile çıkamadı. Yeşil Devlerin ilk rakibi Mamak Belediye Basketbol takımıydı. 18 Eylül 2021 Cumartesi günü saat 18.00’de Mamak Belediye Spor Salonu’nda oynanan mücadeleden ev sahibi ekip 77-69 galip ayrıldı. Akhisar Basket’in Erkekler Federasyon Kupası B Grubu’nda ikinci rakibi ise TED Ankara Koleji’ydi. M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu’nda 19 Eylül 2021 Pazar günü saat 17.30’da oynanan karşılaşmadan Ankara Koleji 75-70 galibiyetle ayrıldı.

B Grubu son mücadelesinde Mamak Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nda 20 Eylül 2021 Pazartesi günü saat 18.00’de Kocaeli BŞB Kağıtspor’la karşılaşan Yeşil Devler 69-59’lık skor ile Federasyon Kupası’ndaki ilk galibiyetini aldı. Yüzü gülen taraf Akhisar Basket olsa da B grubundan çıkması için yeterli olmadı.


Haber Kaynak : Rüstem Savaş