BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ HEYETİNDEN EROĞLU MAHALLESİNE ZİYARET

BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ HEYETİNDEN EROĞLU MAHALLESİNE ZİYARET

‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Eroğlu mahallesini ziyaret ettiler.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Fırat Özcan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri ile birlikte ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında alt ve üstyapısı yenilenen Akhisar ilçesine bağlı Eroğlu mahallesini ziyaret etti.

 ‘154 Mahalle Projesi’ kapsamında mahallelerin alt ve üstyapısını yenileyen Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Eroğlu mahallesinde de çalışmalarını tamamladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Onur Pabuçcuoğlu, MASKİ İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanı Fırat Özcan, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sibel Alkın Kedersiz, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yetkilileri, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Akhisar Şube Müdürü Murat İpek ve Akhisar Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Gümüş ile birlikte mahalleyi ziyaret etti. Mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen heyet çalışmaların hayırlı olmasını dileyerek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını iletti. Programın sonunda mahalle muhtarı Muslihittin Kılınç’a Başkan Ergün’ün hediyeleri takdim edildi.

“Hiçbir eksiğimiz kalmadı”
Mahalle muhtarı Muslihittin Kılınç, “Mahallemizin altyapı ve üstyapısı yenilendi. Bütün hizmetleri aldık. Hiçbir isteğim kalmadı çok şükür. Cengiz Başkanıma ve emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi. 


Haber Kaynak : haber merkezi


BAŞKAN GÜRAL’DAN YENİŞEHİRLİOĞLU’NA ZİYARET

EBE VE HEMŞİRELER HAFTASINDA VALİ ÜNLÜ’YE ZİYARET

CHP KÖY HAYIRLARINA KATILIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

VEDAT ÖĞÜTVEREN GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ZEYREK’TEN KARTLI SAYACA GEÇİŞ SÜRECİYLE İLGİLİ MÜJDELER

KAYALIOĞLU SAKİNLERİNDEN UÇURTMA ŞENLİĞİ

CANSUYU DERNEĞİ KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ VATANDAŞLARA ÇAĞRIDA BULUNDU