KARTAL KARA AKHİSARGÜCÜ'NDE

KARTAL KARA AKHİSARGÜCÜ

Manisa 1. Amatör Akhisar gurubunda mücadele edecek olan Akhisargücü Spor Kulübü dış transferde Kartal Kara’yı transfer ederek gücüne güç kattı.

Futbola beş yaşında Akhisar Belediye Spor’da başlayan Kartal Kara sırasıyla tüm yaş gruplarında oynadı. Daha sonra Balıkesir Süper Amatör Ligi takımlarından Balıkesir Yeni Sanayi Spora transfer oldu. Bir yıl oynadıktan sonra 2022-2023 sezonunda Sındırgı Belediye Spor takımına transfer olan Kartal Kara, bir sezon Sındırgı Belediye Sporda forma giydikten sonra 2023-2024 sezonu için Akhisargücü Spor Kulübü ile anlaştı.

Mor Beyazlı forma ile mücadele edecek olan Kartal Kara, Akhisargücü Spor Kulübüne gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu, burada iyi bir çıkış yakalayıp hedefi olan üst liglere transfer olmak istediğini belirtti.

Kartal Kara “Takım olarak sahada çok koşan genç, dinamik bir takımız, bu sezon Akhisarlı sporseverleri bizleri desteklemek için maçlarımıza davet ediyoruz, biz sporcular olarak kulüp yöneticilerimize, hocalarımıza inanıyor ve güveniyoruz. Yeni sezon hepimiz için hayırlısı olsun.” dedi.


Haber Kaynak : Rüstem Savaş


19 MAYIS SPORTİF ETKİNLİKLERİ KROS YARIŞMALARI YAPILDI

GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ İLE 19 MAYIS KUTLAMALARI BAŞLADI

AKHİSAR GALATASARAY TARAFTARLAR DERNEĞİ’NDE BÜLENT D. ORAL DÖNEMİ

ZEYNEP GÜLİN ÖNGÖR ORYANTİRİNG TAKIMINDAN İKİ TÜRKİYE KUPASI

AKHİSARSPOR MAĞLUP OLDU

AKHİSARSPOR, PROFESYONEL LİGLERE VEDA ETTİ

OKUL SPORLARI ARTİSTİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YAPILDI